top of page

Náš táborový program

U nás se děti nudit nebudou!

Volná místa v termínech:
22.-26.7 a   5.-9.8.2024

Hry v lese jako součást každodenního programu na příměstském táboře Bezva léto v Praze.
Na příměstském táboře Bezva léto v Praze podnikáme dva výlety během turnusu. Jeden z nich je za zvířátky do blízkého Miličovského ZOOkoutku.
Každý den nás na příměstském táboře Bezva léto v Praze čeká hravá lekce angličtiny pro nejmenší.

Hry v lese

Už cestou do lesa nás čekají různé hry - běhací i myslící, podle toho na co mají děti zrovna chuť a náladu. V lese jsou oblíbená "Škatulata, hejbejte se", Lesní bingo a hlavně Hledání pokladu a skřítků ukrytých v Milíčovském lese.

Výlety

Během tábora vyrážíme 2 x na výlet. Většinou v úterý a ve čtvrtek. Jedním z cílů je ZOOpark Milíčov, kde rádi krmíme zvířátka a chodíme tam s dětmi pěšky.  Druhý výlet už absolvujeme MHD a chodíme k Botičskému potoku, kde se děti mohou cachtat.

Angličtina

Lekce anglického jazyka jsou vedeny zábavnou formou. Učíme se barvy, zvířátka a jednoduchá anglická slovíčka. Každá lekce trvá 30 minut. I během dne používáme při některých hrách angličtinu. Jedná se především o zpestření programu pro děti.

Orientační harmonogram dne na příměstském táboře Bezva léto v Praze.

Harmonogram

Ráno

08:00-08:45

Ráno je pro děti k dispozici celá herna k volné hře. Čekáme na všechny příchozí a následně vyrážíme na dopolední aktivitu.

Oběd a odpočinek

12:00-14:00

Jakmile se vrátíme z venku čeká na nás společný oběd. Po obědě si mohou děti vybrat, zda chtějí odpočívat u čtení pohádky nebo se věnovat nějaké kreativní činnosti.

Vyzvedávání dětí a volná hra
Dopoledne

09:00-12:00

Dopoledne si hrajeme v lese, u potoku Botiče nebo obdivujeme zvířátka v Zooparku Milíčov. Samozřejmostí je svačina během dopoledního programu.

Odpoledne

14:00-16:00

Odpoledne nás čeká hravá lekce anglického jazyka. Následuje svačinka a po ní buď hrajeme hry s dětmi v zázemí nebo vyrážíme na okolní hřiště.

16:00-17:00

V této době probíhá volná hra a je prostor pro vyzvedávání Vašich miláčků.

bottom of page