top of page
Příměstský tábor Bezva léto v Praze se má zázemí v Sousedské klubovně Jižní Město v městské části Prahy - Praha 11 Chodov.

Poslední volná místa 22.-26.7.

Příměstské tábory Praha 11

Zázemí táborů se nachází v Sousedské klubovně Jižní Město, na adrese Bohúňova 13, Praha 11, 149 00. Klubovna je úžasně vybavena a nachází se ve skvělé lokalitě. Nejbližší zastávka je Metodějova. Parkovat můžete v okolí klubovny, případně na parkovišti u Penny Marketu. V klubovně je spoustu hraček, dětská kuchyňka, lego, kolejnice, vláčky, stavebnice, deskové hry, puzzle a spousta dalšího. Díky umístění v přízemí je zde bezbariérový přístup a také příjemné klima v horkých letních dnech.

Co zahrnuje cena příměstského tábora Bezva léto v Praze a možné příspěvky pro vás.

CENA za 1 turnus tábora

Cena zahrnuje jedinečný celodenní program včetně lekcí anglického jazyka pro děti ve věku 3-7 let od 8 do 17 hodin, veškeré pomůcky i výtvarné potřeby. Každý den si všechny děti z her odnáší malý dárek. Na konci tábora každý dostane medaili a diplom. Součástí jsou také veškeré náklady za výlety (2 výlety za týden). Samozřejmostí jsou svačinky, oběd a pitný režim.

Cena je 4 480 Kč/týden. V případě sourozenců či opakované účasti je cena ve výši 4 280 Kč.

Na tábor přispívá MČ Praha 11 ve výši 500 Kč a také pojišťovny až do výše 700 Kč.

Kdo stojí za vznikem táborů Bezva léto v Praze?
Za vznikem příměstského tábora Bezva léto v Praze stojí maminka dvou malých dětí.

Jsem maminka dvou svišťů - pětiletého hypersenzitivního Kvida a téměř tříleté Agátky. Tihle dva lumpové mne už stihli mnohé naučit. Především o sobě samé. Jsou to mí životní koučové a bezpodmínečná láska.

Pocházím z Hradce Králové, manžel z Jihlavy a proto pro nás zajistit hlídání a navíc kvalitní program pro naše děti nebylo vůbec snadné. Potřeba seberealizace i na mateřské dovolené a snaha předat dětem maximum mě dovedla k organizaci příměstských táborů a dalších akcí pro děti. Vytvořila jsem to, co jsem hledala sama pro sebe a své děti. Zábavný a vzdělávací program s orientací na respekt k dítěti a láskyplný přístup. Chtěla jsem, aby si děti z našich akcí odnášeli něco navíc.

Sama jsem vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Podniková ekonomika a management. Roky jsem jezdila na tábory pro děti jako vedoucí a také hlídala děti různého věku. Působila jsem jako instruktorka na tenisových soustředěních pro děti. V roce 2023 jsem absolvovala kurz hlavního vedoucího dětských táborů dle č. MSMT-3062/2020-2 a získala tak certifikát opravňující k této činnosti. Samozřejmostí je kurz první pomoci pro pečující osoby v dětské skupině dle zákona č. 247/2014 Sb. Absolvovala jsem také kurz Montessori: principy, členění prostoru třídy a uspořádání pomůcek u dětí předškolního věku. Neustále se sebevzdělávám v mnohých kurzech zaměřených na rozmanité přístupy a rozvoje dětí předškolního věku. Všech táborů, akcí a kroužků se osobně účastním a vedu je.

Anita Jakvidová

bottom of page