top of page
Bezva angličtina pro děti od 3 let JIžní a Zahradní Město

Bezva angličtina pro malé děti

Lekce angličtiny se vždy přizpůsobují konkrétní skupince dětí. Jejich věku, temperamentu a zájmu. Vycházíme vždy z aktuálního naladění dětí a podle toho střídáme aktivity.  Pracujeme ve velké míře s obrázkovými kartičkami a poslechem. Střídáme pohybové aktivity, kreativní činnosti i si zpíváme. Na závěr si vždy čteme krátkou pohádku v anglickém jazyce. Čerpáme inspiraci z mnoha učebnic a pracovních listů a připravujeme si vlastní materiály a pomůcky na výuku.  Desky s probíranou látkou dostanou děti na první lekci a při každé další lekci dostanou další materiály. Pokud chcete, můžete s dětmi procvičovat i doma, ale nemusíte. Děti musí učení se bavit a proto se snažíme, aby děti získávaly vědomosti přirozeně hrou. Je pro nás důležité pohodové a respektující prostředí, kde se děti cítí bezpečně 

Lekce trvá 45 minut a maximální kapacita je 8 dětí. Kurz bude otevřen při minimální účasti 6 dětí.

ROZVRH

Děti 3-4 roky: PO 14:00 KC Zahrada, ÚT 15:00 Kostelna

Děti 4-6 let: PO 15:00 KC Zahrada, ÚT 16:30 Mezi Domy

Děti 6-8 let: PO 16:00 KC Zahrada, ÚT 14:00 Kostelna

Kurz sestává ze 16 lekcí. Začínáme 16./17.9. a končíme 20./21.1.2025.

Cena kurzu: 4480 Kč.

Kurz v KC Mezi Domy stojí 4000 Kč a přihlašování probíhá přes jejich systém ZDE.

V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky, pracovní listy a hračky potřebné k výuce. Dále každé dítě dostane vlastní desky a z každé hodiny si odnáší materiály. Nemusí s nimi doma nic dělat, ale pokud chce, tak samozřejmě může.

Přihlašování ZDE.

  • Facebook
  • Instagram

Kdo a kde vede kurzy Bezva angličtiny?

Kurzy probíhají ve 3 lokacích. Lekce angličtiny pro děti probíhají v Kulturním centru Zahrada v Praze 4 na Chodově. nejbližší zastávka je Jarníkova. Parkovat lze v okolí budovy. Případně můžete přijet metrem C na stanici Chodov a projít se kousek pěšky. Během toho, kdy se Vaše děti budou vzdělávat, si dopřejte kávičku, čaj či jiné občerstvení přímo v KC Zahrada, kde angličtina probíhá. Další lekce běží v Kostelně a Mezi Domy na Hájích - Praha 11. V obou případech je nejbližší zastávka Ke Kateřinkám. Parkovat se zdá v obou případech v okolí případně v OC Opatovská, kde si také můžete skočit na kávu. V Kavárně Mezi Domy nabízejí i výborné domácí dezerty..

Jmenuji se Anita Jakvidová a k lektorství kurzů anglického jazyka pro malé děti mě dovedla láska k dětem a angličtině. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala v mezinárodních firmách a korporacích. Vždy jsem ale tušila, že to nebude cesta, kterou bych se chtěla vydat nebo v ní po mateřské pokračovat. Narození mých dětí mi převrátilo život naruby, změnilo se snad úplně všechno v mém životě. Dovedly mě k organizaci a vedení příměstských táborů Bezva léto v Praze. Táborů s respektem k dítěti, s lekcemi anglického jazyka a častým pobytem v lese. Nabídka kurzů angličtiny pro nejmenší pro mě byla navázáním na práci s dětmi a učením se hrou. 

Jsem držitelkou certifikátu City & Guilds International ESOL and International Spoken ESOL Communicator (B2). Rok jsem žila v Londýně, 5 měsíců v Dánsku a 4 měsíce na Krétě. 

Cílem Bezva angličtiny je, aby si děti osvojily základy cizího jazyka zábavně a přirozeným způsobem.

Kontakt

Těším se na Vaše dotazy a zpětnou vazbu.

725-592-857 

bottom of page