top of page
Bezva soboty v Sousedské klubovně Jižní Město

Bezva soboty pro děti od 3 let

s lekcí angličtiny a občerstvením

Jednou měsíčně pořádáme sobotní dopoledne pro dětí od 3 do 7  let od 9 do 13 hodin v Sousedské klubovně Jižní Město s jídlem a pitným režimem.

Pokud to počasí dovolí, vyrážíme pokaždé do blízkého Milíčovského lesa hledat poklad. Cestou k němu je potřeba hledat indicie a plnit rozmanité úkoly. Poklad NENÍ nikdy ve formě sladkostí nebo jiných pochutin, ale jedná se o věcné dárečky pro děti (balónky, bublifuky, apod.).

V klubovně hrajeme hry, tvoříme, běháme, zpíváme a hrajeme si s hračkami, kterých je klubovna plná. Vše na co mají děti zrovna chuť a náladu.

Během dopoledne také probíhá vždy lekce Bezva angličtiny.

Samozřejmostí je respektující přístup a naslouchání dětem. Cílem je BEZVA dopoledne, při kterém děti získávají nové dovednosti, vědomosti a navazují nová přátelství. Učí se spolupráci, kompromisu a sebejistotě.

Během dopoledne děti dostanou svačinu a obědový sendvič. Pitný režim je jasná věc.

Veškeré pomůcky, dárečky a občerstvení jsou zahrnuty v ceně.

Cena je 548 Kč za dopoledne (4 hodiny).

Přihlašovat své děti můžete ZDE nebo přes email: bezvakrouzky@gmail.com či telefon: 725 592 857.

  • Facebook
  • Instagram

Kdo průvodcuje děti během Bezva soboty?

Jsem maminka dvou svišťů - pětiletého hypersenzitivního Kvida a téměř tříleté Agátky. Tihle dva lumpové mne už stihli mnohé naučit. Především o sobě samé. Jsou to mí životní koučové a bezpodmínečná láska.

Pocházím z Hradce Králové, manžel z Jihlavy a proto pro nás zajistit hlídání a navíc kvalitní program pro naše děti nebylo vůbec snadné. Potřeba seberealizace i na mateřské dovolené a snaha předat dětem maximum mě dovedla k organizaci příměstských táborů a dalších akcí pro děti. Vytvořila jsem to, co jsem hledala sama pro sebe a své děti. Zábavný a vzdělávací program s orientací na respekt k dítěti a láskyplný přístup. Chtěla jsem, aby si děti z našich akcí odnášeli něco navíc.

Sama jsem vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Podniková ekonomika a management. Roky jsem jezdila na tábory pro děti jako vedoucí a také hlídala děti různého věku. Působila jsem jako instruktorka na tenisových soustředěních pro děti. V roce 2023 jsem absolvovala kurz hlavního vedoucího dětských táborů dle č. MSMT-3062/2020-2 a získala tak certifikát opravňující k této činnosti. Samozřejmostí je kurz první pomoci pro pečující osoby v dětské skupině dle zákona č. 247/2014 Sb. Absolvovala jsem také kurz Montessori: principy, členění prostoru třídy a uspořádání pomůcek u dětí předškolního věku. Neustále se sebevzdělávám v mnohých kurzech zaměřených na rozmanité přístupy a rozvoje dětí předškolního věku.

Každé akce, tábora i kroužku se osobně účastním.

Kontakt

Těším se na Vaše dotazy a zpětnou vazbu.

725-592-857 

bottom of page