top of page
Primestsky-tabor-Bezva-leto-v-Praze-Uvodni-fotka

Příměstské tábory
Bezva léto v Praze
Pro děti  3-7 le
t
Všechny termíny jsou na rok 2024 obsazeny.

 

20230814_110100.jpg

Čím jsou naše tábory jiné?

Nabízíme tábory s každodenními výlety do blízkého Milíčovského lesa a lekcemi anglického jazyka. Každý den je od 8 do 17 hodin je o Vaše děti královsky postaráno. Naše tábory jsou vytvořeny na míru pro děti ve věku 3-7 let z Prahy 11 a jejího okolí.  Náš program je navržen tak, aby se zde děti cítily svobodně a bezpečně. Veškeré učení probíhá formou hry.  Zakládáme si na individuálním přístupu k dítěti a proto se tábory pořádají pro maximálně 14 dětí.

S 14 dětmi pracují vždy 2-3 průvodci, podle typu činnosti. S ohledem na děti a počasí trávíme hodně času venku v blízkém Milíčovském lese a na okolních hřištích. Součástí programu jsou hravé lekce anglického jazyka každý den.

Zázemí máme v Sousedské klubovně Jižní Město. 

Naše hodnoty

Dětem se snažíme vytvářet nezapomenutelné zážitky, rozvíjet jejich zvídavost a hravost. Chceme, aby každý den s námi byl BEZVA!  Zakládáme si na vzájemném respektu, naslouchání a sdílení informací i zážitků.

Náš táborový program

U nás se děti nudit nebudou!

Volná místa v termínech:
22.-26.7 a   5.-9.8.2024

Hry v lese jako součást každodenního programu na příměstském táboře Bezva léto v Praze.
Na příměstském táboře Bezva léto v Praze podnikáme dva výlety během turnusu. Jeden z nich je za zvířátky do blízkého Miličovského ZOOkoutku.
Každý den nás na příměstském táboře Bezva léto v Praze čeká hravá lekce angličtiny pro nejmenší.

Hry v lese

Už cestou do lesa nás čekají různé hry - běhací i myslící, podle toho na co mají děti zrovna chuť a náladu. V lese jsou oblíbená "Škatulata, hejbejte se", Lesní bingo a hlavně Hledání pokladu a skřítků ukrytých v Milíčovském lese.

Výlety

Během tábora vyrážíme 2 x na výlet. Většinou v úterý a ve čtvrtek. Jedním z cílů je ZOOpark Milíčov, kde rádi krmíme zvířátka a chodíme tam s dětmi pěšky.  Druhý výlet už absolvujeme MHD a chodíme k Botičskému potoku, kde se děti mohou cachtat.

Angličtina

Lekce anglického jazyka jsou vedeny zábavnou formou. Učíme se barvy, zvířátka a jednoduchá anglická slovíčka. Každá lekce trvá 30 minut. I během dne používáme při některých hrách angličtinu. Jedná se především o zpestření programu pro děti.

Orientační harmonogram dne na příměstském táboře Bezva léto v Praze.

Harmonogram

Ráno

08:00-08:45

Ráno je pro děti k dispozici celá herna k volné hře. Čekáme na všechny příchozí a následně vyrážíme na dopolední aktivitu.

Oběd a odpočinek

12:00-14:00

Jakmile se vrátíme z venku čeká na nás společný oběd. Po obědě si mohou děti vybrat, zda chtějí odpočívat u čtení pohádky nebo se věnovat nějaké kreativní činnosti.

Vyzvedávání dětí a volná hra
Dopoledne

09:00-12:00

Dopoledne si hrajeme v lese, u potoku Botiče nebo obdivujeme zvířátka v Zooparku Milíčov. Samozřejmostí je svačina během dopoledního programu.

Odpoledne

14:00-16:00

Odpoledne nás čeká hravá lekce anglického jazyka. Následuje svačinka a po ní buď hrajeme hry s dětmi v zázemí nebo vyrážíme na okolní hřiště.

16:00-17:00

V této době probíhá volná hra a je prostor pro vyzvedávání Vašich miláčků.

bottom of page